KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257064
nr 1425 7064
Per Tärnström. Signerad, daterad 1995, "Utsikt från St Olofsborn, Uppsala". Olja på duk, 65x81, yttermått inklusive ram: 70x86 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:09:48
18/10 18:24:16
nr 1425 7064
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 500 kr |
måndag 18 oktober 2021 |
| 18/10 18:24:16 | 1 | Vinnande bud |